Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/barproject/domains/eventproject24.com/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6230 O NAS | EventProject24

O NAS

Od 15 lat zajmujemy się projektowaniem i budową stoisk targowych oraz wnętrz komercyjnych. Każdą powierzchnię wystawienniczą potrafimy zaaranżować zgodnie ze strategią marketingową Wystawcy oraz planowanym budżetem. Znamy i bywamy we wszystkich ośrodkach targowych w Polsce i Europie. Doświadczenie, kreatywność, profesjonalizm i kompleksowa obsługa wyróżnia nas z tłumu.

Nasza firma to zespół profesjonalistów, biegłych w sztuce marketingu i kreowania wizerunku firm. Projektowanie jest naszą pasją, którą realizujemy od lat. Specjalizujemy się w przygotowywaniu efektownych projektów stoisk targowych, ich wdrażaniu, montażu i obsłudze serwisowej podczas trwania wystaw. Budujemy indywidualne stoiska oraz pawilony narodowe przygotowane na życzenie Klienta.

Zapraszamy do współpracy!